Agro Balticum

Tavs Ceļš Uz Labāku Ražu

 

Uzņēmums SIA “Agro Balticum” tika dibināts 2013. gadā, kad sākām darboties graudu tirgū. Tagad no neliela starpnieka esam izauguši par interesantu spēlētāju graudu, sēklu un lopbarības tirgū.

Zvani Tūlīt

Mūsu klientam tikai pašu labāko:

Nodarbojies ar graudu audzēšanu? Rūpējies par gaļas lopiņiem? Cīnies piena industrijā? Esi izvēlējies bioloģisko saimniekošanu? Mums ir, ko piedāvāt katram no jums! Mums rūp Tava raža un godīga sadarbība tāpēc vienmēr cenšamies ieteikt tieši Tev piemērotākos un labākos risinājumus.

Graudi

Graudus pērkam un pārdodam Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un Polijā. Nodarbojamies gan ar konvencionālajām, gan ar bioloģiskajām graudu kultūrām.

Zemniekiem, kas mainīgajā graudu tirgū vēlas plānot savas finanses, piedāvājam hedžēšanu – slēdzam nākotnes līgumus ar zemnieku saimniecībām graudu iepirkšanai ar fiksētu cenu, tekošo cenu biržā. Hedžēšana iespējama visām kviešu kvalitātes grupām, rapsim, miežiem, rudziem, pupām un zirņiem. Ātri norēķini, labas cenas.

Sēklas

Mums rūp jūsu raža, tāpēc piedāvājam tikai augstākās kvalitātes sertificētas sēklas, kas atbilst mūsdienu standartiem un Latvijas klimatam. Piedāvājumā ir dažādu graudaugu, rapšu un zālāju (sienam un zaļbarībai) sēklas, tādēļ esam atvērti sadarbībai ar zemnieku saimniecībām, kas nodarbojas gan ar graudkopību, gan piena vai gaļas lopkopību.

Ticam, ka augstas kvalitātes sēkla, kas glabāta atbilstošos apstākļos un pareizi apstrādāta uz lauka, ir tas, kas palielinās jūsu ražu.

Mēslojums

Kad sēkla iesēta, laiks parūpēties par labu mēslojumu. Mēs piedāvājam bioloģisko mēslojumu. Augstas kvalitātes granulēts organiskais mēslojums ar augstu fosfora, sēra, magnija un kalcija saturu. Mēslojums ir ar trīskārtēju iedarbību un tas izdalās pakāpeniski.

Mēslojuma izmantošna uzlabo augsnes auglību un augsnes struktūru, stimulē veselīgas sakņu sistēmas veidošanos. Tas ir gandrīz pH neitrāls tāpēc novērš augsnes paskābināšanās iespējamību. Cieni savu zemi – padomā par ilgtspējīgu attīstību!

Lopbarība

Rūpējoties par mūsu lopkopjiem, piedāvājam ne tikai zālāju sēklas, bet arī lopbarību. Piedāvājumā ir Rapša rauši un rapša spraukumi, saulespuķu spraukumi, kukurūzas graudi, soja, malta kukurūza, kukurūzas proteīns DDGS (destilatoru sausie kukurūzas graudi), lucerna un lopbarības pupas.

Palīdzēsim parūpēties par labāko piena lopiem un piemērotāko gaļas lopiem. Izmantojot mūsu piedāvāto produkciju, varēsiet nodrošināt sabalansētu barību savam ganāmpulkam.

Tehnika

Jaunākais mūsu novirziens ir lietotas lauksaimniecības tehnikas tirdzniecība. Viens ir skaidrs – vienalga vai Tu nodarbojies ar konvencionālo vai ilgtspējīgo saimniekošanu, tev ir nepieciešama uzticama lauksaimniecības tehnika.

Tā kā jauna traktortehnika ir dārgs prieks, piedāvājam Tev iegādāties lietotu, bet uzticamu tehniku lauksaimniecībai. Mūsu piedāvājumā ir traktori, kombaini, ekskavatori, graudu piekabes, vilcēji, puspiekabes, teleskopiskie iekrāvēji.

BIO

Tie, kas īpaši rūpējas par savas zemes ilgtspējīgu attīstību, piedāvājam bioloģisko produkciju. Bioloģiskais mēslojums, kas neskābinās un nenoplicinās Tavu zemi. Palīdzēs iegūt optimālo ražu neradot kaitējumu dabai. Bioloģiskā sēkla, bioloģiskajām saimniecībām. Kad raža novākta, nopirksim bioloģiski audzētos graudus par atbilstošu cenu ar ātru apmaksu. Bioloģiskā lopbarība – ļoti rentablā lucerna – līdz pat trīs pļāvumiem sezonā!

Saimnieko (bio)Loģiski!

Saņem Izdevīgākos Piedāvājumus Pirmais!

[sibwp_form id=1]

Seko Mums

Visas Tiesības Aizsargātas. SIA Agro Balticum © 2018 | Mājas Lapu Izstrādājis Webdresser © 2018