Bioloģiskie Produkti

(bio)Loģiska Izvēle
 

Pārdodam un iepērkam bioloģiskos graudus, nodrošinām ātru apmaksu un transporta pakalpojumus. Rūpējoties par Tavas zemes ilgtspējīgu attīstību, piedāvājam bioloģisko lopbarību, bioloģisko sēklu un augstas kvalitātes bioloģisko mēslojumu.

Zvani Tūlīt

“Nākotnes” jeb “Jaunās ražas” Līgums

Zemniekiem, kas mainīgajā graudu tirgū vēlas plānot savas finanses, piedāvājam hedžēšanu – slēdzam nākotnes līgumus ar zemnieku saimniecībām graudu iepirkšanai ar fiksētu cenu, tekošo cenu biržā.

Piedāvājam slēgt divu dažādu tipa līgumus

Fiksēts MATIF

 

Tiek noslēgts graudu pirkuma –

pārdošanas līgums ar fiksētu MATIF indeksu un nefiksētu prēmiju (Formulu).

Nefiksēts MATIF

 

Tiek noslēgts graudu pirkuma –

pārdošanas līgums ar nefiksētu MATIF indeksu, bet fiksētu prēmiju (Formulu).

Gribi uzzināt vairāk?

Bioloģiskie Produkti

Loģiska izvēle tieši Tev!

Bioloģiskā Lopbarība

 

Lucerna – Lucerna ir daudzgadīgs tauriņziežu dzimtas augs, ko audzē lopkopji visā pasaulē. Tā ir vērtīgs, dzīvniekiem viegli sagremojams lopbarības augs ar augstu proteīna saturu sausnā. No lucernas var gatavot sienu, skābsienu, skābbarību, to izmanto arī zaļbarībai. Lucerna ir ļoti izdevīga, jo tā ir augstvērtīgs daudzgadīgs lakstaugs, kas savā veģetācijas periodā dod trīs pilnvērtīgus pļāvumus. Mūsu platuma grādos – jūnija sākumā, jūlija vidū un oktobra sākumā.

Bioloģiskais Mēslojums

Augstas kvalitātes granulēts bioloģiskais mēslojums ar augstu organisko vielu, fosfora (P), sēra (S), magnija (Mg) un kalcija (Ca) saturu.

Mēslojuma sastāvā ir kultūraugiem nozīmīgākie mikroelementi – B, Mn, Mo, Cu un Zn.

Mēslojuma lietošana nodrošina pilnvērtīgu augsnes auglības uzlabošanu un sniedz pozitīvu ietekmi uz augsnes struktūru. Organisko vielu ietekmē palielinās augsnes mikrobioloģiskā aktivitāte un uzlabojas barības vielu uzņemšana no augsnes. Mēslojumu ieteicams izmantot visu kultūraugu pamatmēslošanai, ievērojot to vajadzības pēc barības vielām un vēlamo iegūstamās ražas apjomu.

Mēslojuma trīskārša iedarbība nodrošina augus ar nepieciešamajām barības vielām, stimulē sakņu sistēmas attīstību un veicina augu veģetatīvo attīstību.

Mēslojuma granulas sadalās pakāpeniski, tā reakcija ir neitrāla (pH aptuveni 6,9), tādēļ nav iespējama augsnes paskābināšanās mēslojuma lietošanas rezultātā.

Saņem Izdevīgākos Piedāvājumus Pirmais!

Seko Mums

Visas Tiesības Aizsargātas. SIA Agro Balticum © 2018 | Mājas Lapu Izstrādājis Webdresser © 2018